Víte, že u mnohých developerských projektů můžete mluvit do podoby vašeho bytu?

Mnozí z nás jistě kladou důraz hlavně na individualitu, kvalitu, a moderní prvky. Samozřejmě ideální volba je, pokud se rozhodneme kompletně zrekonstruovat náš stávající interiér, nebo máme v plánu postavit vlastní dům. V takových případech máme zcela volnou ruku. Jak je to ale v případě, kdy kupujeme byt v novostavbě, a to například v některém ze současných developerských projektů? I zde bývá prostor pro individuální připomínky.

Konkrétní volba materiálů bývá nejčastější

V čem mají samotní klienti volnou ruku nejčastěji, to jsou různé materiály. Ty se nejčastěji týkají například koupelen, a jinak tomu není ani v případě současného developerského projektu, který nabídne nový byt v Letňanech. Zde je například možné mluvit do konkrétního výběru obkladů, a to v rámci dostupných standardů. Stejné je tomu i v případě konkrétních zařizovacích předmětů samotné koupelny. I v na první pohled hotovém bytě tak může být odražena vaše individualita.

Vyberte si i požadovaný typ podlah

Další velmi často nabízenou variantou je možnost volby konkrétní podlahy. V některých případech je dokonce možné zaměřit se i na konkrétní materiál a provedení, ale běžnou samozřejmostí je poté možnost zvolit si konkrétní barevnou kombinaci. V tomto směru ani zmíněné byty Praha 9 nejsou žádnou výjimkou. Volba dané barevné varianty je poté výhodná hlavně proto, že vám v budoucnu umožní lépe sladit jednotlivé prvky a nábytkové sestavy, a to ať už do světlejšího, nebo i do tmavšího odstínu.

Pozor na konkrétní termíny

A co je v souvislosti s touto možností samozřejmě nutné dodat? Hlavně fakt, že v tomto směru existují určité termíny, do kterých je možné byt s možností individuálních úprav koupit. Je-li již hotový dle standardů developera, možnosti úprav často ztrácíme a musíme se tedy spokojit s nabízenou variantou. Ta však rozhodně nebývá nijak podřadná.

Čtěte dále: