Milujete moderní design? Užijte si ho i ve stylové restauraci

Také hledáte na to, aby vás interiér vypadal po všech stránkách naprosto dokonale? Tedy aby k sobě jednotlivé prvky ladily, abyste využívali jenom prvotřídní materiály a aby vše působilo příjemným dojmem? Pokud ano, jistě máte velmi dobře vyvinuté estetické cítění právě pro interiérový design. A pokud hledáte místa, kde se po této stránce cítíte dobře, nemusíte být vždy zavřeni u vás doma. Zkusit můžete i velmi zajímavý podnik, kterým je restaurace Raclettka vyhlášená také tím, že nabídne vynikající masové fondue. Ta vás uchvátí už při samotném vstupu, jelikož naplno využívá zajímavých prostorů, které dokážou vytvořit elegantní, a zároveň přátelské a rodinné prostředí.

Posaďte se a vychutnávejte si prostředí okolo vás

Že restaurace není jenom jedna z mnoha, to zjistíte už na první pohled. Stačí se posadit a nechat se okouzlit jak zajímavým nábytkem a jeho kombinacemi, tak i jeho doplňky. Ne všechny restaurace Vinohrady jsou totiž tak lákavé. Nechybí ani zajímavé dřevěné police, obrazy na zdech, ale i kousek přírody v podobě živých květin. Vše doplňuje také zajímavě řešená podlaha, skládající se hned z několika materiálů a různých tvarů. To vše dodává neobyčejnou atmosféru, díky které se tato restaurace umístěná pár metrů pod úrovní chodníku stává tak oblíbená. A kde ji najdete? Na Praze 2, v ulici Lublaňská 30.

Restaurace Praha 2 Vinohrady

Vychutnejte si dokonalou gastronomii

Příjemný interiér samozřejmě není to jediné, co vám může restaurace Raclettka nabídnout. Důvodem velké obliby je samozřejmě gastronomie a zážitky spojené nejenom s ochutnáváním nabízených delikates, ale i zážitky spojené se zajímavým stolováním, které by mělo být zábavou. To hlavní, na čem restaurace staví, je určitě sýr Raclete, který lze ochutnat v mnoha variantách. Ochuzeni ale nebudete ani o chutné fondue, stejně jako o obložená prkénka, nebo vynikající dezerty. Přijdete-li jenom na skok, můžete ochutnat některé z vynikajících českých vín, nebo dodat tělu energii kávou Filicori Zecchini. A to vše v prostředí, která doslova láká k delšímu pobytu a další návštěvě.

Čtěte dále: