V bytech na prodej balkon či terasa?

Toužíte po dokonalé terase? Nebo už jste dokonce její šťastní majitelé? Nastěhovali jste se do bytu či domu, kde terasa již byla, nebo jste ji museli nově postavit?

Chcete mít možnost se zejména během lockdownu a pandemie nadýchat čerstvého vzduchu bez potřeby mít roušku? Toužíte po místě, kde se můžete setkat s přáteli, grilovat a užívat si pohody? Chcete pěstovat vaše oblíbené květiny nebo dokonce ovoce, zeleninu a bylinky? Na terase či balkonu můžete trávit veškerý svůj volný čas.

Byty na prodej Hořovice

A pokud přemýšlíte o koupi bytu či domu, je nejlepší variantou hledat objekt, ve kterém bude terasa či balkon již zahrnuta v ceně. Jedním z moderních, unikátních a výjimečných developerských projektů je v současnosti projekt Bydlení Hořovice. Pokud hledáte byty na prodej Hořovice, právě v této novostavbě najdete garsonku, 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk vždy s balkonem nebo terasou včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádku v ceně bydlení.

Byty na prodej Hořovice

Byty na prodej Hořovice – Novostavba Bydlení Hořovice

Byty na prodej Beroun

Pokud někdo shání ve Středočeském kraji byty na prodej, Beroun bývá dražší lokalitou, kterou si ne každý může dovolit. V Hořovicích na měsíčních splátkách hypotéky lidé zaplatí méně, než například za pronájem bytu v Berouně a přitom se města od sebe nacházejí pouhých 15 minut cesty.

Byty na prodej Příbram

V okamžiku, kdy lidé přemýšlejí o koupi nemovitosti u Prahy či právě Berouna, často zvažují byty na prodej. Příbram  je pouhých 25 minut cesty autem a je velmi těžké v něm najít byt s terasou či předzahrádkou, sklepem či nadstandardně velkými francouzskými okny. Není se tak čemu divit, že kupující kromě Berouna a Příbrami zvažují často právě Hořovice, neboť tento nový developerský projekt navrhovaný s ohledem na kvalitu, pohodlí a praktičnost nabízí vše v ceně bytu.

Noví majitelé budou rádi nejen za krásnou terasu, balkon či předzahradu, ale také za občanskou vybavenost Hořovic. V Hořovicích naleznete mateřské školky, školy, gymnázium, SOŠ a SOU, moderní Nemocnice Hořovice, ale také možnost sportovního a kulturního vyžití. 

Čtěte dále: