Současné novostavby se zaměřují na unikátní design

Každý z nás chce bydlet nejenom v moderním a novém bytě. Řada z nás touží po tom, aby samotný byt splňovali naše nároky spojené s designem. Sem bychom mohli zařadit jak požadavky na celkové uspořádání místností, tak hlavně sladění interiéru, nebo použité prvky a materiály. Jsou developerské projekty, kde se to povedlo méně, stejně jako takové, kde se to povedlo o mnoho více. Vybíráte-li aktuálně nové místo pro život dle těchto kritérií, zkuste nové byty Radotín. Jelikož nás nadchly skutečně výrazně, chceme jim věnovat více prostoru a podívat se na to, v čem konkrétně jsou z hlediska interiérového designu tak unikátní.

Styl bydlení potěší každého

Ještě než se podíváme do konkrétních bytů, začneme určitě v exteriéru. Zde potěší fakt, že samotná lokalita nabídne mnoho zeleně, klidu, ale také příjemného prostředí. Půjdeme-li do oblasti interiérů, potěší určitě praktičnost a funkčnost. Ať už je to samotné umístění bytů v konkrétních domech, ať už to jsou prvky izolační, nebo dispozice jednotlivých bytových jednotek. Do jedné takové se aktuálně podíváme. Už při příchodu do jednotlivých variant může potěšit to, že v nabídce nejsou jenom byty klasické. Jsou to i oblíbené mezonety.

Nové byty Radotín

Dřevo je všudypřítomné

Trendem v oblasti moderního bydlení je určitě využívání přírodních materiálů. I když ty patří mezi jedny z nejstarších, stále nabídnou své kouzlo spojené se vzhledem, ale i vlastnostmi. V tomto případě je to rozhodně dřevo. Začneme tím základním, což jsou dveře. Právě ty jsou vyrobené ze dřeva a doplňuje je barevně ladící obložková zárubeň. Už to, že se jedná o výrobky značky Sapeli jasně ukazuje, že z hlediska vzhledu nemusíme mít jakékoliv obavy.

Dřevo však najdeme i téměř na všech místech samotné podlahy. Zde tedy musíme dodat, že základním prvkem je laminát. I ten má ke dřevu velmi blízko a dnes je v segmentu plovoucích podlah nejvyužívanějším řešením. Podlahy rozhodně nadchnou tmavším odstínem, což celkově přispívá k dojmu, že chodíme po skutečné dřevěné podlaze z tvrdého dřeva.

Bez kvalitní keramiky to nejde

Je to také keramika, která tvoří základ podlahových krytin. Ačkoliv je využívána hlavně s ohledem na praktické hledisko, to designové splňuje také. Keramiku najdeme nejenom v předsíni, ale také na chodbách. I zde celkově koresponduje a skvěle ladí s dřevenými prvky v podobě dveří.

Jak je na tom koupelna?

Ani zde keramika – zvláště potom ta kvalitní rozhodně nechybí. Použité výrobky značky Jika jsou zárukou, že bude nadšen jak milovník kvality, tak i designu. Ten odráží současné trendy spojené s laděním koupelen spíše do světlejších a lehčích odstínů. Potěší tak varianty bílých obkladů, které jsou kombinovány s několika odstíny oranžové barvy. To celkově daný prostor také opticky zvětšuje a dodává mu neobyčejný styl.

Čtěte dále: