Úklidová firma usnadní váš život

Každý, kdo někdy maloval nebo zařizoval rekonstrukci nějakého objektu, ví, že dokončením rekonstrukce práce zdaleka nekončí. Je potřeba uklidit po řemeslnících, vyčistit podlahy, vyleštit okna, umýt nábytek, vyluxovat apod. Jedná se o časově i fyzicky náročnou záležitost. Věděli jste, že i na jednorázový úklid po rekonstrukci si můžete najmout firmu, která se o to postará?

Úklid v domě

Znáte to, v budovách s mnoha byty je těžké domluvit se, kdo bude společné prostory uklízet. O úklid se mohou střídat nájemníci, ale bývá těžké zařídit, aby tak skutečně činil každý a pravidelně. Z právního hlediska ani nelze po nájemnících úklid vymáhat. Řešením tedy může být navázání spolupráce s úklidovou firmou, například Šticha & syn, u které máte jistotu, že bude svou práci vykonávat rychle, kvalitně a pravidelně. Zákazníky jistě potěší i sleva, kterou při dlouhodobé spolupráci nabízejí.

Úklid podlah

Čištění podlah v garážích, ve skladu nebo v hale je také náročnou záležitostí. V zimě navíc z aut stéká znečištěná voda a do prostor je zanášeno velké množství štěrku s chemickým posypem. Úklid garáží může být součástí smlouvy úklidu společných prostor, nebo je lze provádět nepravidelně dle potřeby. Firma je připravena pomoci i v případě náhlé nutnosti, například po zatopení vodou, což zabrání tvorbě plísní a nebezpečných bakterií.

Čtěte dále: