Nenechávejte svůj majetek zohavený vandaly

Zná to každý, kdo se někdy procházel městem, graffiti. Jsou na každém rohu, na budovách, mostech, ale i hromadné dopravě, lampách apod. Poškodili sprejeři i váš majetek? Firma Axiom Real se o to za vás postará.

Odstranění graffiti

Graffiti vznikají nastříkáním spreje, který se do daného povrchu vsákne. Proto je těžké výtvor odstranit sami. Odborníci z Axiom Real mají zkušenosti s odstraňováním graffiti již řadu let. Dokáží jej odstranit z přírodních i umělých materiálů tak, že na něm nezůstanou žádné stíny ani zbytky po spreji. V opačném případě nic neplatíte, protože jde především o spokojenost zákazníka. Po odstranění graffiti je pak navíc na místo aplikován antigraffiti nátěr, který nemění vzhled budovy. V případě, že je pak povrch poškozen znovu, zákazník již zvládne odstranění sám s dodanými prostředky.

Preventivní opatření

Máte strach, že by se váš majetek mohl stát objetí vandalů? Objednejte si antigraffiti nátěr preventivně a získáte od firmy následný servis 1-3 roky zdarma v podobě odstraňování graffiti. Kromě toho firma bez problému vyčistí i malby vzniklé fixami, všelijaké nálepky, lepidlo, plakáty apod.

Odstranění do 12-ti hodin

Pokud nenecháte svůj dům, auto či jiný majetek hlídat ve dne v noci, je nemožné majetek před sprejery ohlídat. Ale s firmou Axiom Real a s jejími bohatými zkušenostmi se vzniklých škod můžete zbavit do 12-ti hodin od nahlášení, díky čemuž se s problémem rychle vypořádáte a budete jej následně moci hodit za hlavu.

Čtěte dále: