Pokud si nevyberete mezi sériově vyráběným nábytkem, zkuste nábytek vyrobený na míru

Nejste-li spokojeni se sériově vyráběným nábytkem, můžete si nechat vyrobit nábytek do bytu na míru. Truhlářství Praha se zaměřuje v této oblasti na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní jako úložný prostor do dětských pokojů, či ložnic. Kromě kuchyňských linek a vestavěných skříní vyrábí také nábytky do kanceláří, nábytek do dětských pokojů, obývací stěny, ložnice z masivu, dveře k jednotlivým místnostem, či interiérová schodiště.

Mimo výroby nábytku do bytů se truhlářství Praha věnuje i výrobě nábytku na míru pro restaurace a hotely, od veškerého nábytku potřebného do restaurace, až po recepční pulty. Vyrábí také vybavení do prodejen, včetně prodejních pultů.

Výroba nábytku na míru začíná od zaměření. V truhlářství Praha se jako další krok pokračuje 3D návrhem nábytku na míru, dále samotnou výrobou, montáží a pokud se klient nachází do třiceti kilometrů, pak je i doprava zdarma.

Chcete si nechat vyrobit na míru například kuchyňskou linku? Pak by celý proces probíhal podobně, jako již výše popsaný. Truhlářství Praha začíná vždy nejprve zaměřováním kuchyně. Návrh 3D modelu je dalším krokem, který je k dispozici k nahlédnutí a následné konzultaci s klientem. Zde jsou pak prostory pro změny, návrhy a další náměty, či vylepšení. Existuje zde také možnost pořídit si kuchyň na splátky. Pokud budete chtít provést montáž kuchyně, je možné doplatit si i další doplňkové služby (připojení plynu, vodoinstalace, elektroinstalace a další). Realizace kuchyně trvá obvykle zhruba čtyři až osm týdnů.

Uvažujete o novém nábytu do dětského pokoje? Truhlářství Praha doporučuje vzít v potaz při sestavování nového návrhu nábytku do dětského pokoje následující kritéria: stáří a potřeby dítěte, zde je nutná úvaha zejména pro rozměry stolu a postele. Dále pak rozdílnost věků a pohlaví. Bezpečnost nábytku je taktéž neméně důležitá. Při výrobě nábytku na míru se snažíme dbát i na snadnou omyvatelnost a použitelnost.

Zároveň se truhlářství Praha věnuje i výstavbě zahradního nábytku, například dřevěných pergol.

Čtěte dále: