Současné developerské projekty nabízejí domy a byty v mnoha variantách

Vzhledem k pozvolnému pádu realit, který se udál v minulých letech, je dnes bydlení dostupnější, než kdy dříve. Samozřejmě spolu s tím ale stoupají požadavky samotných zájemců, kteří preferují dvě důležité věci – celková kvalita samotného domu nebo bytu, a samozřejmě lokalita, která je také neméně důležitá. Ostatně ideálním příkladem mohou být rodinné domy na prodej Praha, o které je zájem větší, než tomu bylo kdy předtím. V tomto směru jsou jejich koncepty jasné, a to bydlení v lokalitách s klidným prostředím, v lokalitách plných zeleně, ale zároveň s perfektní dopravní obslužností. To vše doplňují špičkové standardy a často i prostorné zahrady. Ideální koncept pro rodinný život.

Mladší páry raději vyhledávají menší, ale stejně kvalitní byty

Jak může vypadat představa o dokonalém rodinném bydlení, jsme již nastínili. Rodiny ale nejsou jedinými zákazníky, které dnešní realitní kanceláře nebo developeři mají. Stále častěji totiž hledají kvalitní byty také mladí lidé, kteří tak touží po svém úplně prvním bydlení. V takových směrech může plně vyhovovat prodej bytu Praha 10, a to v menších provedeních s dispozicemi 2+kk. Stejně tak ale nejsou problémem ani dispozice 4+kk. Všechny varianty disponují dnes už samozřejmým konceptem propojenosti kuchyně s obývacím pokojem. Navíc v lokalitě, která vyniká svým klidem a občanskou vybaveností.

Nejvyhledávanější dispozice? Rozhodně 3+kk

Pokud bychom se na realitní trh podívali komplexně, potom těmi nejoblíbenějšími dispozicemi je kombinace tří místností s kuchyňským koutem. Oblíbené byty 3+kk Praha jsou tak skvělou variantou nejenom pro mladé páry, ale i pro budoucí rodiny. Takový byt potom nabídne dostatek soukromí pro každého, ale zároveň centrální místo vhodné pro setkávání celé rodiny, ale i přátel. To vše přitom lze získat v těch nejprestižnějších lokalitách, které v hlavním městě jsou.

Čtěte dále: