Stavíme naši první postel z palet

O tom, že se dají palety využít třeba na stavbu postele, jste již jistě slyšeli. Pojďme se nyní podívat na to, jak ji vlastně vyrobit. Uvidíte, že návod jak postavit danou postel určitě není tak složitý, jak se zdá. Základem jsou samozřejmě palety, jejichž získání není nic složitého.

Postele z palet fotogalerie vám poskytnou požadovanou inspiraci

Než začnete, je ideální nechat se inspirovat tím, jak mohou různé realizace vypadat. Samozřejmě platí, že konkrétní foto nám dokáže pomoci v rozhodování, jakou cestou se vydat. A jakmile máme vybráno, stačí si několik dřevěných palet vzít, a pustit se do práce. Plně k tomu postačí základní nářadí, které máte doma, nebo v dílně.

Přesvědčte se, že postel z palet návod je velmi jednoduchý

Základem je tedy paleta. Tu je ideální dobře obrousit a opracovat. V některých případech je ideální také nátěr, a to pokud chcete, aby plně ladila s vaší ložnicí a její barvou. Stejně tak je ale možné ponechat i onen neotesaný vzhled euro palet, které jdou rovnou z výroby. Následně je stačí pouze stlouci k sobě, a to do požadovaného tvaru.

Přečtěte si celkově o nábytku z palet.

postel z palet 2

Postele z palet mohou být jednolůžka, dvoulůžka, nebo i velká letiště

Při jejich stloukání je samozřejmě třeba dodržet daný tvar. Stále je třeba dodržovat onen návod, jak vyrobit postel ve správném provedení, tedy designu. Na jednolůžko obecně stačí palety dvě, na dvoulůžko jsou potom ideální 4. Samozřejmě výroba může probíhat i tak, že si uděláte svou postel o něco vyšší, a tak budete potřebovat hned dvě vrstvy těchto nutných dřevěných základních prvků.

Čím vás postel z palet uchvátí? Určitě designem, a také pevností

Jakmile máte hotovo, můžete se pokochat svým výtvorem. Stačí už jenom umístit matraci, a může započnout příjemný spánek. Navíc nemusíte mít obavu, že by vás postel neudržela. Obecně by každá paleta měla bez obav vydržet i tunu zátěže.

Čtěte dále: