Klientské změny nejsou v oblasti bytového designu ničím výjimečným

Mnoho lidí by chtělo bydlet přesně podle svých představ. Mají určitý plán, jak by měly jejich interiéry vypadat z hlediska rozložení, ale i z hlediska barev, nebo použitých materiálů. Velmi často se proto rozhodnout pro výstavbu rodinného domu, kde si mohou vše naplánovat do posledního detailu. Málokdo ale ví, že něco podobného je dnes možné i u bytů v kvalitních developerských projektech. Příkladem je byt Praha 9 v projektu, který nese označení Rezidence Veselská. Zde je možné koupit byt tak, jak byl navržen, stejně jako je zde místo i pro individuální klientské změny. To samozřejmě řadu lidí celkem výrazně zajímá.

3. etapa stále ještě umožní řadu změn

Nutno říci, že projekt Rezidence Veselská je rozdělený do 3 etap. V první už žijí spokojení majitelé. Druhá je beznadějně vyprodána a aktuálně prošla kolaudací. Nyní je tu etapa třetí, u které se dokončení plánuje na jaro roku 2020. A právě zde jsou budoucí klientské změny stále ještě možné. Nutné je však neotálet, jelikož více než 60 % volných bytů je již prodáno. To pouze potvrzuje kvalitu projektu, ke kterému se váže tento zájem jak párů, tak i rodin.

Změny mohou být skutečně různorodé

Tento developerský projekt, konkrétně jeho 3. aktuálně prodávaná etapa je možností, jak si interiér svého bytu přizpůsobit vlastním představám. Když se podíváme na několik možností, tak je to například možnost mluvit do použitých podlah, obkladů, dlažeb, nebo si vybrat i interiérové dveře. Volit lze jak různé materiály, tak samozřejmě druhy, nebo barevné odstíny. To ale stále není vše, jelikož klienti mají k dispozici i možnost bezplatné konzultace se zkušenou architektkou. Právě díky ní je možné navrhnout zcela individuální, moderní a praktický byt podle představ každého, kdo chce v tomto projektu bydlet. Proč tedy stavět dům, když individuální úpravy umožní i správně vybraný byt.

Čtěte dále: