Patrové domy jsou opět hitem. Jaké jsou jejich výhody?

Byla doba, kdy na trhu dominoval zájem o takzvané bungalovy. Tedy spíše menší rodinné domy, které byly pouze jednopatrové. Tyto trendy se postupně mění a nyní se mnoho lidí opět ptá na možnost pořídit si patrové bydlení. Jste-li na tom stejně a zajímají vás domy Praha-západ, může být dobrou volbou projekt s názvem Domy Ořechovka. A jaké jsou hlavní výhody pro bydlení ve více patrech? Podívejme se.

Větší soukromí

Zvláště tam, kde žijí rodiče s odrostlejšími dětmi, je soukromí velmi důležité. V rámci jednoho patra nikdy nedojde k takovému pocitu soukromí jako v případě, kdy může jedno patro obývat starší a druhé mladší generace. A jelikož nabídka domů v projektu Domy Ořechovka počítá s patrovým provedením, je to ideální volba pro každou rodinu, které na soukromí záleží. Každý tak má nejenom svůj vlastní pokoj, ale každý tak může mít i svou část v celém patře. A to vše je spojeno s místy pro všechny, jako je samozřejmá kuchyně, stejně jako obývací pokoj.

domy Praha-západ

Větší obytná plocha

Druhým důvodem je rozhodně fakt, že patrový dům může nabídnout skutečně velkou obytnou plochu, a to bez nutnosti zabírat velký prostor na samotném pozemku. Pokud se opět podíváme na zmíněný projekt, je možné bydlet v domech, které mají velikost obytné plochy o velikosti od necelých 122 metrů čtverečných, až po více než 125 čtverečných metrů. Zde se nikdo nemůže cítit stísněně.

Velké úložné prostory

Ano, i toto je plus. Nemáme na mysli jenom fakt, že velký dům nabídne dost místa pro instalaci různých vestavných skříní. Máme na mysli také fakt, že se zde nezapomíná na klasickou půdu. Ta může být v případě potřeby obyvatelná. Více však přijde vhod jako dostatečný prostor pro uložení různých věcí. Třeba těch sezonních, věcí které souvisí se sportem nebo koníčky, ale i těch věcí, které už nejsou používané, ale majitelům je stále líto je vyhodit.

Čtěte dále: