Kam umístit stůl vyrobený z palet?

Také jste propadli trendu, který do našich domovů přinesly palety? Pokud ano, jistě jste i vy přemýšleli nad konkrétními realizacemi. Jedny z nejoblíbenějších, jsou kromě vyhledávaných postelí, také stoly. I ty mají v tomto ohledu co nabídnout, a jejich variabilita použití je samozřejmě mnohem větší. Stoly totiž používáme každodenně, a to téměř ve všech místnostech našeho bytu.

Začnete základní místností, a stůl z palet umístěte do obývacího pokoje

Samozřejmě základním místem pro daný stůl, který je právě z euro palet vyrobený, je zcela určitě obývací pokoj. Zde by se mělo počítat hlavně s propracovanými realizacemi, kdy základem by měly být kvalitní palety, důkladně opracované, a ideálně opatřené i zajímavým nátěrem, tedy barvou. Ideální je kombinace třeba i s úložnými prostory, nebo kvalitními pojezdovými kolečky.

Právě tato varianta by měla být naprostým opakem toho, pokud stůl umístíme na naši zahradu. Právě zahradní stůl z palet si totiž může bez problémů zachovat svůj průmyslový nádech, nemusí být nijak opracován, a může být pouze kvádrem, který bude z daných palet vyrobený. Rozhodně však bude ke konceptu vaší zahrady dobře ladit.

Jednoduchý stůl z palet návod, vám může pomoci při výběru

Jelikož existují mnohé realizace, existují samozřejmě i mnohé návody, které vám pomohou v tom, jakým směrem se v dané oblasti vydat. Stejně jako do obývacího pokoje může být z palet vyroben i stůl jídelní, a to jak do kuchyně, tak i do samotné jídelny. I v tomto ohledu je dobré zaměřit se na design.

Kapitolou samu pro sebe jsou poté dětské pokoje. Zde neoceníte ani tak jeho design, ale hlavně odolnost, která právě v této konkrétní místnosti zaručeně přijde vhod. A to i při sebenáročnějším používání. To vše tak vede k tomu, že možností, kam se dají dané stoly umístit, existuje mnoho, a často závisí i na konkrétní variantě.

Čtěte dále: