Hity současného bytového designu v novostavbách

Plánujete koupit nový byt a chcete ho nejenom stylově vybavit, ale mít k tomu přizpůsobený již samotný základ, který si přebíráte od developera? Podívejte se společně s námi na to, jaké jsou hity současného bytového designu. Logicky musíme začít materiály, které jsou tím nejdůležitějším, na co hledět. Atraktivní jsou především materiály přírodní, kam můžeme zařadit:

  • Podlahy ze dřeva
  • Obklady z kamene
  • Sedačky z kůže

Funkčnost je základ

Materiály v oblasti bytového designu máme zmapovány. Dále nezapomínejme ani na celkovou funkčnost. Jako příklad nám poslouží oblíbené byty Letňany, které jsou aktuálně spojeny s druhou fází výstavby. Mezi funkčnost patří třeba správně navržené dispozice jednotlivých místností, dobře realizovaná kuchyňská linka, či možnost propojení s přírodou, ve formě terasy, balkonu, nebo příjemné předzahrádky.

Sladění barev je důležité pro pohodu

Hitem interiérového designu není jenom provázanost s přírodou, ale i příjemná kombinace barev. Je dokázáno, že jejich správná volba je spojena s mnohem příjemnějším životem. Hitem jsou především odstíny světlejší, které dokážou podpořit příjemnou atmosféru, stejně jako celý byt výrazněji prozáří. A toto dnes respektuje většina moderních developerských projektů.

Byty Letňany

Kvalita materiálů nezklame

Dřevo, kámen, plast, keramika a mnoho dalších materiálů by mělo splňovat požadavky jak na dokonalý vzhled, tak i na kvalitu zpracování. Ta je spojena také s tím, že daný prvek v interiéru vydrží skutečně dlouho, a to i při dlouhodobém a také náročnějším používání. Proto je i kvalita materiálů jedním z hitů v oblasti moderního bytového designu. Standardy současných novostaveb tak vyhovují i náročnějším klientům, kteří hledají bydlení, o kterém lze říci, že je příjemné, funkční a rozhodně i kvalitní. To vše v provázanosti s příznivou cenou, která je také jeden z trendů, kterými je logicky možné se vydat.

Čtěte dále: