Potřebujete jeřáb na stavbu? Vsaďte na jedničku v oboru

Pokud stavíte dům, můžete k usnadnění mnohých prací využít jeřáb. Podobně je tomu i v případě, kdy však místo domu stavíte například skladovací, či výrobní halu. U ní je však myslet i na to, že kvalitní jeřáby by měly být součástí i její vnitřní konstrukce, a to aby usnadnily celkovou manipulaci s materiálem, či s hotovými výrobky. A jedničkou v tomto směru je rozhodně firma Adamec jeřáby. Jedná se totiž o špičkového výrobce různých jeřábových systémů, které přijdou maximálně vhod v mnoha odvětvích lidských činností. Pojďme si tedy zmapovat to, co firma dokáže nabídnout.

Mostové jeřáby

Jedinečné řešení hlavně do výrobních hal a skladovacích prostor. Zde dokáže daný jeřáb nabídnout nejenom špičkovou nosnost, ale i vysokou spolehlivost. Pozitivně se podepíše ale i na celkové efektivitě práce, a to díky možnostem automatického provozu, ale i díky možnosti ovládání jeřábu na dálku, prostřednictvím vysílačky. I taková řešení dokáže firma Adamec jeřáby zrealizovat.

Podvěsné jeřáby

Podobné řešení, jako v případě mostového jeřábu. Ten hlavní rozdíl ale spočívá v tom, že toto řešení umožní dojezd kladkostroje až do krajních pozic, a celkové řešení je tak umístěno na stropní, nebo jiné konstrukci. Využití daného typu je poté všude tam, kde je třeba rozpětí, které může dosahovat délky až 20 metrů.

Portálové jeřáby

Toto řešení najde využití téměř všude. Jendou z variant jsou již zmíněné skladovací a výrobní haly. Mimo nich je ale možné portálové jeřáby využívat v exteriérech. V takových případech jsou využívány primárně ty kolejové, které nabídnou naprosto perfektní řešení manipulace třeba na různých překladištích, či v přístavních a železničních depech. Mimo to ale existují i řešení mobilní, která mohou být vhodná třeba do domácích dílen, do garáží, nebo jiných prostor, kde je třeba zvedat těžká břemena, ale je nutné menší, a kompaktní řešení.

Čtěte dále: