Nevyhovuje vám stávající byt? Přestěhujte se do nového

Také toužíte po tom bydlet co nejmoderněji a stávající byt vám už nevyhovuje? Žádný problém, jelikož ho můžete prodat a pořídit si nový. A to takový, který vaše kvalitativní požadavky na vzhled a funkčnost zaručeně splní. Jak ale na celý proces? Ideálně formou, kdy zvolíte správný realitní portál. Právě na něm můžete svou stávající nemovitost prodat, stejně tak jako získáte možnost se ihned poohlédnout po novém. A obojí vám umožní vyhledávaný server Realitnitrznice.cz.

Inzerát vložte bezplatně

Co by mělo být prioritou, to je možnost bezplatné inzerce. Svůj byt tedy ukliďte, nafoťte, vymyslete lákavý popis a již můžete vytvářet inzerát. A pokud si nejste přesně jisti, jak ho koncipovat či jak postupovat dále, budou se vám hodit rady jak prodat byt. Navíc si dokážete touto cestou ušetřit i mnoho práce, a to s tím, že není třeba zadávat inzeráty na více serverů. Plně stačí výše zmíněný, odkud je vše automaticky exportováno i na další. A tak není divu, že podobné cesty volí i leckterá realitní kancelář, nebo také nezávislí realitní makléři. I pro ně je tato forma velmi lákavá z hlediska úspory jejich času.

Poohlížejte se po nové nemovitosti

A zatímco váš inzerát denně sleduje několik stovek zájemců, vy se můžete pomalu ale jistě dívat po nových nemovitostech. I v tomto směru platí, že nabídka nemovitostí jistě splní všechna vaše očekávání. V tomto případě hlavně ta, související s nabídkou novějších bytů se špičkovými standardy. Snadno narazíte na nabídky nabízející prodej domu, ale stejně tak se můžete držet vašeho původního zájmu, jakým byla koupě bytu. Důležité je také volit jak z nabídek soukromých osob, tak i realitních makléřů.

Služby, které přijdou vhod

A jakmile máte zájemce na váš inzerovaný prodej nemovitosti a zároveň máte vybrán i nový byt, určitě přijdou vhod i doprovodné služby. Díky nabídkám právních služeb si můžete nechat zpracovat smlouvy a zkušení hypoteční poradci zase pomohou s vyřízením financování. A to vše na jednom jediném portálu, a to Realitnitrznice.cz.

Čtěte dále: